Türk Matik

Türkiye'nin Yerli Temizlik Markası

Hakkımızda

Türkiye’nin yerli deterjan üretimini gerçekleştiren Türkmatik, yurtiçinde emin adımlarla ilerlemeye başlayan ve temizlik sektöründe her geçen gün kendinden daha fazla söz ettiren bir isim haline gelmeyi başarmıştır. İhracat alanında da emin adımlarla ilerlemeye devam eden Turkmatik; Azerbaycan, Özbekistan ve Ukrayna başta olmak üzere Asya ve Avrupa ülkelerinde toplam 49 ülkede tanınmaya başladı. Üretimlerimizde insan ve çevre sağlığını düşünerek hareket ediyor, temizlikte son noktayı koyuyoruz.

Trabzon / Arsin’de faaliyete başlayan Türkmatik, kısa sürede tüm Türkiye geneline bayilik ağı oluşturan Türkiye’nin yerli deterjan markasıdır. Doğada çözülebilen içeriklerle hazırlanan ürünlerimiz, en zorlu lekelerle bile mücadele etmede başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Türkmatik olarak öncelikli hedefimiz, çevreye duyarlı üretimler yaparak, temizlikte aranan kaliteyi sunmaktır. Bu bağlamda gerek üretim tesisimizde gerekse de dağıtım ağlarımızda bu bilincin yerleşmesi için personellerimize gerekli eğitim desteğini sağlamaktayız.

2020 yılında tüketicilerin beğenisine sunulan Türkmatik, çamaşırlarınıza eşsiz bir temizlik ve daha uzun süre kalıcı hoş bir koku vermektedir.

Şimdi, yenilenen Türkmatik Komple Çözüm; hem beyaz hem renkli çamaşırlar için hijyenik temizlik sunuyor. Üstün temizlik gücü sağlamanın yanı sıra, özel formülü sayesinde çamaşırlarda kalıcı hoş koku bırakıyor. Çamaşırlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi; Turkmatik Komple Çözümü siz de deneyin!

Vizyonumuz

Kaliteli, çevre dostu ve yenilikçi ürün üretme eğilimi ile hizmetlerini en kaliteli şekilde sürdürmeye devam eden Türk Matik, Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicileri ile buluşturup, müşterilerin temizlik ürünleri kullanırken kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak. İstihdam alanında ülkemize katkıda bulunarak daha fazla insana değmek.

Misyonumuz

Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak müşterilerimize kaliteyi uygun fiyatlarla sunarak müşterilerin beklentilerini en üst düzeyde tutmak. Doğaya saygılı üretimler yaparak insan ve diğer canlıların yaşam haklarını doğru şekilde muhafaza etmek.